YEMEK HİZMETLERİ

Okulumuzda Öğrenci, Öğretmen ve personele yemek hizmeti kendi mutfağımızda pişirilerek sunulmaktadır. Okulumuza ait tam donanımlı modern bir mutfağımız mevcuttur.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yaptığımız sözleşmenin tüm koşullarına sadık kalınarak yemeklerimiz için gerekli olan et, sebze, meyve v.s. mutlaka günlük olarak temin edilmektedir.

Okulumuzda kurulan komisyon tüm gıda maddelerinin özelliklerini, cinslerini tespit ederek alınmasını sağlamakta ve kontrollerini yaparak teslim alıp kullanımına onay vermektedir. Yemekler pişirildikten sonra da tadım kontrolleri yapılmadan sunulmamaktadır.

Anasınıfı öğrencilerimize diyetisyen gözetiminde hazırlanan aylık yemek ve kahvaltı listeleri gereği 0 sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.Anasınıfı öğrencilerimizin kahvaltıları da kendi mutfağımızda hazırlanıp sunulmaktadır.

Yemek hizmeti 1. sınıflara masalarına dağıtım yapılarak, 2,3,4,5,6,7,8 ve 9. sınıflara da self servis yöntemiyle sunulmaktadır. Her sınıfın sınıf öğretmenleri kendi öğrencileriyle birlikte yemeklerini yemektedirler.

 

MAYIS AYI KAHVALTI , ÖĞLE YEMEĞİ VE KUŞLUK  MENÜSÜ